Şekersiz Band: Şans Tanımamız Gereken Sanatçı #2

avatar

İlker Has

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şekersiz Band'ın bazı şarkıları şekersiz çaya benziyor diyebiliriz. Tabii çayı şekersiz sevenler için bu durum güzel, şekeri sevenler için ise acı bir hâl alabilir. Fakat yine de kendileri söyledikleri; yazdıkları ve yorumladıkları şarkılar ile yükselmeye devam eden yüreği ve sesi güzel insanlardır.
ekersiz

Şans tanımamız gereken sanatçılar listesinde sanatçı topluluğu olan Şekersiz Band grubu var. Geçen yazımızda Emir Can İğrek yer almıştı.  Bu yazımızda ise bilinmeyen bir gruptan, bir sanatçı topluluğu olan Şekersiz grubundan bahsedeceğiz. Şarkı önerisi isteyenlere tek tek şarkı önermek yerine doğrudan sanatçının adını verebileceğimiz, her şarkısının birbirinden güzel olduğu Şans Tanımamız Gereken Sanatçılar listemizin bu yazımızdaki konuğu Şekersiz Band grubu.

Şekersiz Band grubu, ilk şarkılarını 2017 yılında yayınlayan müzik grubudur. Grup; Kazım Armağan, Eray Bala, Kubilay Demir ve Yunus Emre üyelerinden oluşuyor.

Şans Tanımamız Gereken Sanatçı: Şekersiz

Şans Tanımamız Gereken Sanatçı: Şekersiz

Adından da anlaşıldığı gibi Şekersiz Band’ın bazı şarkıları şekersiz çaya benziyor diyebiliriz. Tabii çayı şekersiz sevenler için bu durum güzel, şekeri sevenler için ise acı bir hâl alabilir. Fakat yine de kendileri söyledikleri; yazdıkları ve yorumladıkları şarkılar ile yükselmeye devam eden yüreği ve sesi güzel insanlardır.

Şekersiz Band grubunu Şans Tanımamız Gereken Sanatçılar listesine almamızın nedeni dinlenmesi gereken, hak ettiği değeri görmesi gereken gruplar arasında oldukları içindir. İşte şans tanımak için güzel bir fırsat;

Şekersiz-Yokluğun

Sezen Aksu-Kaçak (cover)

Grubun, müziğimize, zevklerimize, acılarımıza verdikleri katkılardan kolayı wikikültür ailesi olarak tebrik ederiz. Bize bu güzel şarkıları dinlettirip, iç rahatlığıyla başkalarına tavsiye ettirebildikleri için teşekkür ederiz. Henüz tanınmasanız bile bir şeyleri gerçekten başarabildiğinizi bilmenizi isteriz. Yeni bir Şans Tanımanız Gereken Sanatçılar yazımızda görüşmek dileğiyle, esen kalın, sevgilerle…

Kapak fotoğrafı kaynağı

 

Tavsiye İçerik

Zeus, Europa, Minos ve Minotor 4 Antik Hikaye

Bu içerik 11710 kez okunmuştur

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli