Faucet Crypto Nedir? | İnternetten Para Kazanma #3

Faucet Crypto Nedir?

İnternetten para kazanma yöntemlerin de ikinci yazımız Shibpay Nedir? İnternetten Shiba Kazanmak hakkındaydı. Bu hafta ise Faucet Crypto var. Siz de bu pandemi dönemlerinde evden bilgisayarınız veya telefonunuzla para kazanmak istiyorsanız bizi takip etmeyi unutmayın.

Faucet Crypto, internet sitelerini ziyaret ederek, linklere tıklayarak ya da anketler çözerek coin kazanabileceğiniz ve kazandığınız coinleri kripto paralara çevirebileceğiniz bir internet sitesidir. Basit dille reklam verenleri reklam alanlarla buluşturuyor.

Birçok kazanma yöntemi sunan Faucet Crypto günlük musluk ödülüyle başlıyor.

Ready to Claim!

Yani her 25 dakika da bir 17.50 coin kazanabilirsiniz. Tabii seviyeniz arttıkça günlük kazancınız da artıyor. Günlük olarak kazandığınız coin olarak dense de size 25 dakika da bir tıklayarak kazanma imkanı sunuyor. Bir diğer anlamıyla bu musluk size siteyi 25 dakika da bir ziyaret etmeniz hâlinde kazanç sağlıyor

Ptc Ads

Yani ptc reklamları; bildiğimiz reklamlardan biraz farklıdır. Burada amaç linkleri verilen sayfalara tıklayıp 40 saniye ya da 16 saniye -ki bu saniyelerin farklılıkları kazandığınız coine de yansıyor- boyunca reklam verenin internet sitesinde durmanız gerekiyor. Belki yan tarafta bir video açıp izleyebilirsiniz, fakat yan tarafta bir oyun oynayamazsınız, eğer reklam penceresinden çıkarsanız zaman durur. Reklamları tekrar aktifleştirmek için 24 saat geçmesi gerekmektedir.

Surveys

Yani anketler. Bu özellik Faucet Crypto‘ya yeni geldi. “cpx research” adlı anket şirketine kaydolduktan sonra size uygun anket var diye bildirim geliyor. Fakat her yeni anket sayfası açıldığından sizden yeniden bilgiler istiyor. Bu durumda ise farklı bilgiler girerek de anket yapma şansı kazanabilirsiniz.

Offerwalls

Burada farklı teklif verenlerden öne çıkan ve varsayılan kazanç sistemleri var. İsterseniz buradan bir ankete girebilirsiniz. Ya da telefonunuza bir uygulama indirip yeni kayıt olduğunuz için coin kazanabilirsiniz. Bazı oyun teklifleriyse belirli seviyelere ulaştığınızda daha fazla kazanmanızı sağlıyor. Ya da başka bir tarayıcı oyununa gidip istenileni yapınca da coin kazanmış oluyorsunuz.

Shortlinks

Faucet Crypto Nedir? | İnternetten Para Kazanma #3
Faucet Crypto Nedir? | İnternetten Para Kazanma #3

Size 4 ayrı teklif sunuluyor. Bunlardan iki tanesinin birer link görevi varken, diğer ikisinin yedişer link görevi var. Linklerde belirli süre bekledikten sonra 3 aşamalı link doğrulamayı geçerek kısa link görevlerini tamamlıyorsunuz. Linkleri tekrar aktifleştirmek için 24 saat geçmesi gerekmektedir.

Challenges

Faucet Crypto size belirli seviyelerde bir kerelik ya da her hafta yenilenen ödüller veriyor. Buna örnek vermek gerekirse 50, 100, 200, 400, 600, 800 gibi seviyelerde kalıcı coinler; tamamlanan anket, ptc reklamları ya da shortlinks’ler de ise her hafta yeniden kazanabileceğiniz seviye atlamanızı sağlayacak tecrübe ödülleri vardır.

Items

Market ve Inventory

Burada size daha fazla tecrübe puanı ya da coin kazanabilmeniz için güç veriliyor. Bunlar; Bracelet (Bilezik), Gem (Elmas), Gold Ring (Altın Yüzük), Potion (İksir) ve Silver Ring(Gümüş Yüzük). Bu güçlendirici etkileri isterseniz marketten satın alabilirsiniz. İsterseniz de görevler tamamladıkça şansınıza göre envanterinize düşebilir. Envanterinizdeki eşyaları dilerseniz markette satabilirsiniz.

Faucet Crypto’ya Nasıl Üye Olunur?

Faucet Crypto internet sitesine girdikten sonra isterseniz mail adresinizle, isterseniz facebook ile isterseniz de google ile doğrudan giriş yapabilirsiniz. Ya da referanslı linkten girerek size bu siteyi tanıtan yazarımıza yüzde yirmi kazanç sağlayabilirsiniz. Buraya tıklayıp üye olmanız yeterlidir.

Faucet Crypto’dan Nasıl Para Çekilir?

Para çekmek için elinizdeki coinleri kripto paraya çevirmeniz gerekiyor. Daha sonra da kripto para hesabı açtığınız hesabınıza çekebilirsiniz. Withdraw kısmında elinizdeki coinleri;

Bitcoin Cash, Bitcoin Sv, Bitcoin, Bittorrent, Dash, Digibyte, Dogecoin, Ethereum Classic, Ethereum, Komodo, Litecoin, Piratecash, Pivx, Reddcoin, Ravencoin, Syscoin, Tron, Verge, Zcash ve Horizen gibi kripto türlerine çevirerek dijital cüzdanınıza çekebilirsiniz.

!Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Modern dünyada yeni bir ödeme şekli olarak hayatımıza giren kripto paralar, yükseldiği gibi düşmektedirler de zira bu yazı hazırlanırken sürekli düşüşte olan kripto paralar daha fazla düşecek mi yoksa yeniden yükselecek mi bilmiyoruz. Bu yüzden bu site için harcayacağınız zaman ile aldığınız kripto paralar çok yükselip sizi zengin edebildiği gibi düşerse zamanınızı boşa harcadığınız anlamına gelmektedir.

Yatırım tavsiyesi olmadığını hatırlatmak isteriz.

 

Yazar Kitap Eşleştirme Testimizi çözmek için tıklayınız.

Bizi Instagram’dan takip etmek için tıklayınız.

Yapı Mühendisliği Nedir? Öğrenmek için tıklayınız.

Bizi Twitter’dan takip etmek için tıklayınız.

Youtube kanalımıza abone olmak için tıklayınız.

Diğer teknoloji yazılarımızı okumak için tıklayınız.

Faucet Crypto nedir, Faucet Crypto’dan nasıl para çekilir, Faucet Crypto’ya nasıl üye olunur, Faucet Crypto nedir ve içerisinde ne gibi reklamlar var hepsine bu yazıda cevap bulabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.