Şekersiz Grubu: Şans Tanımamız Gereken Sanatçı #2

Şans tanımamız gereken sanatçılar listesinde sanatçı topluluğu olan Şekersiz grubu var. Geçen yazımızda Emir Can İğrek yer almıştı.  Bu yazımızda ise bilinmeyen bir gruptan, bir sanatçı topluluğu olan Şekersiz grubundan bahsedeceğiz. Şarkı önerisi isteyenlere tek tek şarkı önermek yerine doğrudan sanatçının adını verebileceğimiz, her şarkısının birbirinden güzel olduğu Şans Tanımamız Gereken Sanatçılar listemizin bu yazımızdaki konuğu Şekersiz grubu.

Şekersiz grubu, ilk şarkılarını 2017 yılında yayınlayan müzik grubudur. Grup; Kazım Armağan, Eray Bala, Kubilay Demir ve Yunus Emre üyelerinden oluşuyor.

Adından da anlaşıldığı gibi Şekersiz’in bazı şarkıları şekersiz çaya benziyor diyebiliriz. Tabii çayı şekersiz sevenler için bu durum güzel, şekeri sevenler için ise acı bir hâl alabilir. Fakat yine de kendileri söyledikleri; yazdıkları ve yorumladıkları şarkılar ile yükselmeye devam eden yüreği ve sesi güzel insanlardır.

Şekersiz grubunu Şans Tanımamız Gereken Sanatçılar listesine almamızın nedeni dinlenmesi gereken, hak ettiği değeri görmesi gereken gruplar arasında oldukları içindir. İşte şans tanımak için güzel bir fırsat;

Şekersiz-Yokluğun

Sezen Aksu-Kaçak (cover)

Grubun, müziğimize, zevklerimize, acılarımıza verdikleri katkılardan kolayı wikikültür ailesi olarak tebrik ederiz. Bize bu güzel şarkıları dinlettirip, iç rahatlığıyla başkalarına tavsiye ettirebildikleri için teşekkür ederiz. Henüz tanınmasanız bile bir şeyleri gerçekten başarabildiğinizi bilmenizi isteriz. Yeni bir Şans Tanımanız Gereken Sanatçılar yazımızda görüşmek dileğiyle, esen kalın, sevgilerle…

 

Tavsiye İçerik

https://wikikultur.com/2020/05/09/zeus-europa-minos-ve-minotor-antik/Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.