Steam Oyun Festivali Başlıyor

Steam Oyun Festivali: Şubat 2021’de yer almak için katılın!

3–9 Şubat tarihleri arasında Steam, Steam Oyun Festivali’ni geri getiriyor. Yakında gelecek oyunlar için yüzlerce demo sergilenecek. 3 Şubat 21:00 itibariyle oyuncular, gelecek oyunların demolarını deneyebilecek, canlı yayınları izleyebilecekler. Geçen yaz düzenlenen Oyun Festivaline katılanlar bu formata aşina olmalı. Ben geçen sene katılıp onlarca demo denemiştim. Şimdi yeni oyunları  denemenin tam sırası.

Steam Oyun Festivali Başlıyor
Steam Oyun Festivali Başlıyor

Şimdiden Hazel Sky, Fling to the Finish, Black Book, Almighty: Kill Your Gods, Shady Knight, Genesis Noir, The Riftbreaker, Never Yield ve Children of Silentown gibi isimler duyuruldu.  Buradaki oyunlar 2021 çıkış tarihli o yüzden bu oyunları demo ile test etmek kulağa hoş geliyor. İlk test edenlerden olabilirsiniz.  O yüzden bu fırsatı kaçırmayın derim. Ama eminim ki biraz daha fazla  ses getirecek oyunların demosu ile birlikte  piyasa çıkacağına eminim.

Çünkü yakın zamanda çıkacak bazı büyük oyunların çıkış tarihine bakarsanız çoğunun 3-9 Şubat arasında olduğunu görürsünüz. Ayrıca Erzurum oyunu da bu tarihlerde çıkacak. Ben bir oyuncu olarak Erzurum’u aday göstereceğim. Bu büyük ve güzel projeye destek olmak lazım ki büyük işler başarmasında yardımımız dokunsun

Şimdi de Steam bildirisine bakalım, şunları dediler:

Oyun Festivali, Şubat 2021’de geri dönüyor! Uygun oyunlar için kayıtlar başladı.

Oyun Festivali: Şubat 2021, 3 Şubat 2021 saat TSİ 21:00’de başlayacak ve 9 Şubat saat TSİ 21:00’de bitecek. Oyununuzun festivale kaydını 3 Aralık 2021 saat TSİ 10:59’a kadar yapabilirsiniz. Kayıt süreci sona erdikten sonra yeni başvuruları kabul etmeyeceğimizi lütfen aklınızda bulundurun.

Steam Oyun Festivali Başlıyor
Steam Oyun Festivali Başlıyor

S Steam Oyun Festivali hayranların demoları deneyebileceği, geliştiricilerle sohbet edebileceği, canlı yayınları izleyebileceği ve çıkacak oyunlar hakkında yeni şeyler öğrenebileceği birkaç gün süren bir kutlamadır. Steam Oyun Festivali geliştiriciler için oyunculardan erken geri bildirim alma ve  çıkaracakları oyunlar için oyuncu kitlesi oluşturma fırsatıdır.

Uygunluk:

Steam Oyun Festivali: Şubat 2021, Steam’de çıkacak aşağıdaki kriterlere uyan tüm oyun demolarına açıktır:

Sicili temiz bir Steamworks geliştirici hesabına dahil olmak.

10.02.2021 – 01.09.2021 tarihleri arasında çıkacak bir oyuna sahip olmak

Kayıt sırasında herkese açık bir “Çok Yakında” sayfasına sahip olmak

Festival başladığında herkesin oynayabileceği bir demo çıkarmak

Oyunlar yalnızca aşağıdaki oyun festivallerinden birine katılabilir: Sonbahar 2020, Şubat 2021 veya Haziran 2021.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynakça İçin tıklayınız

Diğer Teknoloji yazılarımız için tıklayınız

Yiğit Has’ın diğer yazıları için tıklayınız

 


Yiğit Has

Yiğit Has

14 yaşındayım, günümün çoğunu teknoloji ile geçiriyorum
https://wikikultur.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published.