Yaay Ne Demek? Yaay Başka Bir Dünya Reklamı Ne Anlama Geliyor?

Yaay Ne Demek? Yaay Başka Bir Dünya Reklamı Ne Anlama Geliyor?

Son günlerde sıklıkla karşımıza çıkan yaay reklamları üzerine Yaay Ne demek yaay nedir? Yaay Başka Bi Dünya Reklamı Ne Anlama Geliyor? gibi sorular çoğalmaya başladı. Yeni absürd ve ilgi çekici reklamlarıyla insanları tv ekranları önüne kilitlemeyi başaran bu oluşum ne anlama geliyor? İçeriğimizde bunu anlatmaya çalıştık.

Yaay, çoğu internet forumunda, twitter platformuna benzer yerli ve milli bir sosyal medya ağı olarak tanımlanıyor. Ama tam olarak kesin bir şey yok. Platform hala sır gibi saklanıyor. Reklamlarıyla çok dikkat çeken Yaay oluşumu bu absürd reklamları zaten hali hazırda absürd reklam üreticisi olan Florent Porta’ya yaptırıyor. Reklamların çoğu önceden çekilmiş. Bazılarına aşağıda bulunan Florent Porta’nın instagram adresine tıklayarak bakabilirsiniz.

 

Florent porta İnstagram Hesabı için tıklayın.

Görüldüğü gibi gösterilen çoğu reklam yıllar önce zaten yapılmış ve sahibi de Florent Porta adlı bir absürd içerik üreticisi. Bir takipçisinin içeriklerini kullanmana izin verip vermediğini sorması üzerine Florent, zaten yaay platformu için yaptığını söylüyor.

 

Yaay nedir yaay ne demek sorularına verilecek tek cevap şu an bu gibi görülüyor. Merak edenler platformun instagram adresini inceleyebilirler.

 

 

Yaay İnstagram Hesabı için tıklayın

 

Görsel Kaynağı

 

Bizi Twitter’dan takip etmek için tıklayınız.


MEHMET TOPRAK

MEHMET TOPRAK

Kuruculuğunu ve genel yayın yönetmenliğini üstlendiği wikikultur.com'da makaleler ve içerikler üretiyor.
http://www.wikikultur.com


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.